ΗΓΟ

Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου 2012

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 6-0

Άνετη νίκη για την Ένωση Ερμιονίδας το Σάββατο στο γήπεδο Ερμιόνης κόντρα στον Ο.Φ. Ηλιοκάστρου με το ευρύ σκορ 6-0. Ο αγώνας δεν αντέχει κριτικής αφού
η διαφορά  δυναμικότητας των δύο ομάδων ήταν τεράστια.
Γκολ με το «καλημέρα» για την Ένωση στο 2 λεπτό με τον 16χρονο Γεράσιμο Κρητικό για να γίνει 10 λεπτά αργότερα από τον Κέλλυ το 2-0 (12λ) .  Ο Χρήστος Οικονόμου με δύο γκολ στο  15 και 32 ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 4-0 όπου ήταν και το σκορ του πρώτου ημιχρόνου. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Μιχαλάκης με δύο γκολ στο 51 και το 89 διαμόρφωσε το τελικό σκορ.
Ο διαιτητής της συνάντησης Τσιτουρίδης χωρίς δυσκολία στο έργο του
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ : Πονηρός, ( 46 Γκιόκας) ,Μπούρος, Φλεβαράκης ,( 46 Στεργίου) ,Ραμπαβίλας, , Οικονόμου ,Κιοσσές, Μιχαλάκης, Κρητικός, Δημητρίου, Κέλλυς, Συμελίδης.

Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : Σχοινάς, Οικονομόπουλος Παν. , Τζανής, Δαγρές , Μέλλος, Φράγκος, Μιχάλης, ( 58 Σαράντος ), Δαγρές, ( 46 Κοροντίνης ), Μπουγιούρδας, Κονδύλης , Οικονομόπουλος  Παν.( 71 Δορμπάρης)